NovinkyPC

MMO Novinky #7 – Jaro přichází i do MMO

Zdravím vás a vítejte u pravidelné rubriky MMO Novinky, tentokrát s číslem #7, kterou zatím zvládám udržovat. Jsem na sebe pyšná (poplácání se na záda). Tak co nás dnes čeká? Podíváme se na vývoj situace v Runescape, na jaro a jeho vliv na MMO, propojení Valheimu s WoW a na Dotu 2 a její anime. Tak vzhůru do toho.

Guild Wars 2

Jako každé jaro se můžeme v Guild Wars 2 těšit na Super Adventure Festival a s ním i na Moto’s Super Adventure Box. Čeká tam na nás zcela nový svět v 3D grafice. Vyrazíme na epický quest za záchranou princezny Miyi a prokážeme svou udatnost a sílu, tím že se postavíme čarodějům, vrahům a obřím žábám. A pro ty z vás, kterým se to zdá příliš krotké a jednoduché, tu je Tribulation mód, ve kterém vás čeká opakovaná smrt. Super Adventure Festival bude probíhat od 6. 4. do 27. 4. 2021.

Dota 2

Minulý týden debutovalo na Netflixu nové anime DOTA: Dragon’s Blood. A s tím se pojí i nové změny v samotné hře. Zdá se, že Dota 2 se připravuje na případný příliv nováčků, který by díky novému anime mohl nastat. S novým updatem totiž přišel do hry New Player mód, který se snaží ulehčit vstup do hry novým hráčům. Hráči začínají s menším výběrem hrdinů, aby rychleji pochopili základy hry a nemuseli se při každém novém zápase učit novým a novým schopnostem jednotlivých hrdinů. Nový hráči, kteří hrají sólo, budou spárováni s dalšími novými hráči. Do hry byly také přidány in-game tipy do živých zápasů, které novým hráčům poradí, pokud by něco dělali zoufale špatně. V návaznosti na toto všechno byl upraven i obchod, který nyní funguje tak, aby pomohl novým hráčům s nejlepším buildem. No vypadá to, že opravdu očekávají nával. Tak uvidíme.

Runescape

Jagex stále pracuje na vyřešení problému s uzamčenými účty řady hráčů. Postupně je vlnu po vlně budou vracet do hry. Na oficiálních stránkách je uveden výčet problému, které můžou nastat u vracejících se hráčů. Za své utrpení budou samozřejmě náležitě odškodněni a těšit se můžou na celkem pěkný balíček různých výhod. Mimo jiné tento týden začíná v Runescape Jarní festival. Čekají na nás noví, speciální Guthixovy motýly a nové způsoby skillování za pomoci druidů. A samozřejmě odměny. Takže vzhůru do Glienoru, jaro nás očekává.

Valheim

Moder DrakonmanTheFox vytvořil ve Valheimu Northrend z World of Warcraft. Jen pro připomenutí: Northrend je ledový kontinent na severu Azerothu, kde sídlí Lich King a kde vznikla Pohroma. Drakonman přidal obsah do Deep North, Mystlands a Ashlands. Přináší WoW okořeněné Vikingy. Takže pokud jste fanoušky WoW a hrajete Valheim, je to pro vás to pravé. Mod můžete stáhnout přes Nexus Mods a Drakonman doporučuje to hrát společně s Epic Loot módem. Takže na co čekáte?

Tak, to byly MMO Novinky #7, naštěstí o něco veselejší než ty dvoje poslední. Nezapomeňte si pročíst novinky za uplynulý týden v novém MAGlajzu a máme tu i velice zajímavý článek o chystaném zákoně proti cosplayi.

Zobrazit více

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button