FilmyNovinkySoutěže

Červená nebo modrá?

Studio Warner Bros. nám po delší době ukazuje další záběry z nového pokračování kultovní trilogie Matrix z pera sester Wachovských s názvem Matrix Resurrections. Po 18 letech tak znovu uvidíme naše staré známé a možná i pár nových známých. Vzhledem ke konci třetího a až doteď posledního dílu série fanouškům nebylo úplně jasné kam chce režisérka Lana Wachovski příběh směřovat. Po zhlédnutí traileru musím konstatovat, že stále nemám nejmenší tušení, co se ve filmu bude dít.

To mi, ale ovšem nabrání vám říct jednu věc. Už teď to vypadá sakra dobře. Po vizuální stránce z ukázek film vypadá, stejně jako původní trilogie ve své době, úchvatně. V novém traileru také můžeme vidět krátký záběr na skutečný svět pod nadvládou Strojů. Ten vypadá lépe než kdy dřív a aspoň za sebe můžu říct, že se na záběry z něj těším snad víc, než na záběry z Matrixu. Co se obsazení, o kterém zatím víme, máme zde stará známá jména jako Keanu Reeves nebo Carrie-Anne Moss. Dále tu pak, ale máme také hodně nových tváří. Kupříkladu Daniela Bernhardta v roli agenta Smitha coby programu, který je Stroji do Matrixu vyslán, aby Matrix zbavoval potencionálních hrozeb.

Z příběhu nám toho trailer moc neprozradil ba naopak se spíše vracel do minulých filmů série a evokoval ve mne jakýsi pocit nostalgie. Z tohoto důvod mám, ale strach, že Resurrections sází právě na nostalgii a na budování nového příběhu nezbyde tolik prostoru. Stále však ve mně zůstává dost velké množství naděje s tím, že se Laně Wachovské podaří sérii dát nový dech a tím zároveň i potencionální prostor pro novou trilogii.

Jak se tento majestátní návrat povede se dozvíme již 22.12. 2021 v kinech.

Soutěžní Otázku pro účast v Adventní soutěži o hodnotné ceny najdete níže spolu s dalšími možnostmi!

Matěj "Maťáááj" Malchar

Nadšený hráč co o všem okolo her s ještě větším nadšením píše. Dále jsem také velký fanoušek hudby obecně a sem tam napíšu i něco co se her úplně netýká, ale to si většinou nechávám pro sebe. Proč je tady tma? Kde to jsem? Haló, je tu někdo?

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button