HryNovinkyPC

Lost Ark se dočká nové classy

Tohle MMORPG od studia Smilegate je tu s námi už dva roky. Avšak to s námi se zrovna moc nevztahuje na náš trh, ale ve skutečnosti na ten asijský. Hra je totiž v tuto chvíli dostupná jen na východě. A než se dostane k nám, nějakou chvíli to ještě zabere. No ale i tak ve hře právě probíhá druhá sezóna, jejíž součásti je právě přidání nové classy – Scouter. Ta přidává do klasického fantasy světa trochu technologie. Jen se přesvědčte sami o čem tady mluvím.

Scouter je čtvrtou podclassou z kategorie Hunter. Ale tenhle lovec se nebude ohánět nějakým trapným lukem a šípy. Jelikož Scouter přišel vybaven pokročilou technologií a svým multifunkčním dronem. No a o jaké pokročilé technologii se bavíme? Říká se jí rapid-firing sub-machine gun, takže po našem kulomet, se kterým rozstřílíte každé monstrum na malé kousíčky. A váš dron při tom rozhodně nebude stát jen tak stranou. Můžete mu totiž zadat hned několik různých rozkazů. Například určit si na jaké místo by měl zaútočit, či se ho chytit a zasypat své nepřátele salvou kulek z nebeské výše.

Je vidět, že Scouter přinese do Lost Ark hromadu nových možností. A především spousty nových skillů, se kterými se budete moci prokousávat hordami nepřátel. No tedy až se dočkáme vydání pro náš trh. Avšak jako nevíme kdy se dočkáme celého titulu v Evropě, stejně tak není známý release date samotného Scoutera.

Tagy
Zobrazit více

Denis Bartek

Obdivovatel tvorby H. Miyazakiho (především Bloodbornu), knihomol, milovník deskových her, ale především hráč duší i srdcem. No a taky někdo, kdo se s vámi chce podělit o své poznatky ze světa her.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button
Close
Close