EsportHryMobileNovinkyPC

Legends of Runeterra novinky, aneb nové herní módy, eventy a spousta karet.

Tato karetka ze světa League of Legends tu s námi je sice teprve pár měsíců (Betu upustila 30. dubna), avšak Riot Games s ní mají nemalé plány. Při vydání plné hry jsme se podívali do Bilgwateru, který nám přinesl 120 nových karet. Kromě nových karet na nás také čekaly nové hrací plochy, emotikony, guardiani a cardbacky. To všechno je ale pouhý začátek, jelikož Riot toho má v rukávu ještě víc.

2 herní módy a eventy

Riot nás ve svém 7 minutovém videu vůbec nešetří. A tak se hned dozvídáme, že si pro nás nachystali dva úplně nové herní módy. Prvním z nich bude mód Gauntlets, který bude zaměřen na kompetitivní hraní. Pokaždé se nám dostane nových pravidel, podle kterých budeme muset postavit balíček a poté s ním porazit až sedm náhodných soupeřů. A jak tomu bývá zvykem, čím víckrát se ti podaří vyhrát, tím lepší odměna na tebe bude čekat. Na první Gauntlet se můžeme těšit už 26. června.

Druhým herní módem bude Labs. Zde na nás bude čekat chaos a kopa zábavy, jelikož nebude nic tak, jak to znáte. Mód by měl přinést pořádnou nálož experimentů, které úplně změní pravidla hry. Maskotem Labs je šílený profesor Heimerdinger, který nás bude ve svých laboratořích čekat už 8. července.

Všichni co kdy hráli League of Legends, ví že se zde konají tématické eventy, v jejichž průběhu získáváte různé odměny. No a Legends of Runeterra na tom nebude jinak. Eventy přinesou nové kosmetické doplňky, questy, módy a další velké množství odměn. První event by se měl uskutečnit během července.

Karty všude kam se podíváš

Dostalo se nám také informací ohledně nových karet a regionů. No a karet rozhodně nebude málo, jelikož už v srpnu se dočkáme celého nového regionu. Ten, jako tomu už bylo předtím, přidá nové karty i do regionů stávajících. Riot si ale řekl že vydávat velkou nálož karet párkrát do roka není ono, a tak si pro nás připravili trochu jiný přístup.

Dvakrát do roka se dočkáme velké expanze v podobě nového regionu. Čekání na nový region nám ale bude kráceno. Každé dva měsíce se totiž budeme těšit z várky nových karet. To by mělo zaručit, že meta bude stále variabilní a fresh.

Riot nám také slíbil, že zlepší deckbuilder klienta, poupraví získávání LPček v masteru, přidají žebříček a především přidají spectate klienta, který je důležitý pro Esport scénu.

Zobrazit více

Denis Bartek

Obdivovatel tvorby H. Miyazakiho (především Bloodbornu), knihomol, milovník deskových her, ale především hráč duší i srdcem. No a taky někdo, kdo se s vámi chce podělit o své poznatky ze světa her.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button