NintendoNovinkyPC

Kingdoms of Amalur pro Switch | Novinka

Původní hra Kingdoms of Amalur s podtitulem Reckoning, je akční single-playerové RPG, které bylo roku 2012 vydáno pro PC a tehdejší generaci konzolí PlayStation 3 a Xbox 360. Pro nemalý úspěch se v září loňského roku dočkalo remasteru KoA: Re-Reckoning, a to i přesto, že jeho otcové z 38 Studios před lety vyhlásili bankrot. Nově za ním totiž stojí společnost THQ a ta ho nyní přináší i majitelům konzole Nintendo Switch.

KoA: Reckoning z roku 2012 | youtube.com

Remasterovaná verze obsahuje DLC Teeth of Naros a Legend of Dead Kel. Koncem roku 2021 pak očekáváme příchod nové expanze s názvem Fatesworn.

KoA: Re-Reckoning Switch Announcement Trailer | youtube.com

S nejlepšími tituly z daného žánru se Kingdoms of Amalur měřit spíše nemůže. To ale neznamená, že by vás nečekaly desítky hodiny zábavy, které remasterovaná verze se všemi DLC přináší.

Pokud jste článek dočetli až sem, pak jste nejspíše hrdými majiteli japonského hand-heldu. S velkou pravděpodobností by vás tedy mohla zajímat recenze Doom Eternal, kterou pro vás náš redakční svičař a doomista – Dalibor Zvoník.

Pokud ještě nejste majiteli konzole Nintendo Switch a čekáte, že se dočká nějakého výraznějšího upgradu, mrkněte na pár informací, které již víme o Nintendo Switch Pro.

Zobrazit více

Jarda "prank" Strejc

Trochu fotograf, trochu geek, trochu hráč, trochu čtenář, trochu moderní písař, trochu ajťák, trochu od všeho. Ale táta nejvíc.
Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button