NovinkyPS4VR

Iron Man VR dnes přidává New Game+ mód a spousty dalšího!

Jste majiteli PSVR a už jste si prošli vše co se dá v Iron Man VR? Avšak i tak by jste chtěli od hry víc? Tak to jste se ocitli na správném místě, jelikož si dnes řekneme něco o free updatu, který do Iron Man VR dorazil již dnes. Těšit se můžete na New Game+ mód, nové zbraně, challenge a spoustu dalšího. Což si spolu pěkně rozebereme, aby jste tušili do čeho se v novém updatu pouštíte.

Začneme tedy s New Game+ móde. Ten nepřichází s nějakými novinkami oproti svým konkurentům. To nám ale nijak nevadí, protože kdo by čekal nějaké novinky pokud se jedná o New Game+ mód. Prostě si dáte celou kampaň znova, potkáte silnější enemáky a necháte si veškeré své upgrady z minulého průchodu. Avšak i tak se nám zde přidává jedna menší novinka. Pokud vám nynější nejtěžší obtížnost přišla lehká. Můžete zkusit hru projít na Ultimate obtížnost, která by vás měla donutit se i trochu zapotit.

Co by to bylo za update, kdyby nepřidal nějaké ty zbraně, že? Takže máme tady Continuous Beam Repulsor. Jenž dává průběžné poškození dokud je aktivní. Dále tu máme EM Charge Cannon, kterým dokážete prorazit i ten nejodolnější armor nebo štít. V neposlední řadě tu máme inteligentní anti-swarm zařízení Micro Swarm, díky kterému se stanou velké skupiny enemáků téměř nulovým problémem. Málem bych zapomněl na Gravity Bomb, jenž zvládne udržet enemáky na jednom místě.

To by jsme měli tedy novinky ve vašem arzenálu. Avšak tím naše cesta nekončím. Máme tady totiž ještě řadu challenge. Ty budete chtít odehrát pokud máte zálusk na odemčení osmi nových Custom Armour Decos. V updatu taky nebudou chybět nějaké ty úpravy hry samotné, které by měli zlepšit nás požitek z hraní. Jednou z nejdůležitějších oprav je zkrácení loadingů.

Update je zcela zdarma a již dnes dostupný pro všechny vlastníky Iron Man VR.

Zobrazit více

Redakce Gamesmag.cz

Redakční články uživatelů, kteří pro nás psali externě, náhodně, nechtějí být jmenováni, nebo pro náš magazín již nepíší.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button