HryNovinky

Hood: Outlaws & Legends představil zbylé charaktery | Novinka

O hře Hood: Outlaws & Legends vás stále pravidelně informujeme. Naposledy jsme vám představili charaktery postav Ranger a Hunter. Na jejich představení se můžete podívat zde. Nyní vyšly trailery i na poslední dvě třídy Mystica a Brawlera. Připomenu ještě, že vývojářem hry je studio Sumo Digital.

Mystic

Jedná se o charakter, který bojuje řemdihem. Má v boji vcelku velký dosah a dokáže své nepřátele i odstřelovat. Má také schopnost na nepřítele házet jed, čímž jim vezme vytrvalost. Do toho má velice rychlou regeneraci výdrže, takže se hodí na boj. Mysticova hlavní schopnost je ale léčba jeho spojenců, pokud jsou v jeho blízkosti.

Brawler

Poslední třídou je Brawler. Ten by měl být hlavním tankem vaší skupiny. Jeho zbraní je obrovské válečné kladivo, se kterým dokáže perfektně bojovat na blízko, a svými útoky může trefit více nepřátel najednou. Může také házet explozivní granáty. Když aktivuje svou hlavní schopnost, tak má zvýšenou odolnost a nekonečnou výdrž, což se dá nejlépe použít při útěku s pokladem. Pokud si myslíte, že se ale jedná pouze o bojovníka, během cest k pokladu vám může zvedat všechny padací mříže.

Nyní už tedy známe všechny čtyři nabízené třídy. Je předem jasné, že kombinace schopností je nádherně vyladěná a tým bude potřebovat od každé třídy něco, aby mohl poklad ukrást.

Zobrazit více

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Back to top button