HryNovinkyPCSummer of Gaming 2020

Hlas Solid Snakea ve stealth střílečce Phantom: Covert Ops

Summer of Gaming nám ukázal, že VR rozhodně není mrtvá platforma, která má rozhodně co nabídnout. Když s VR hrama jako by se roztrhl pytel, jenom v posledních pár dnech jsem psal o dvou. A všechno to byli hry, které vypadali fakt propracovaně a kvalitně. Hold je poznat, že VR už není v plenkách a někam jsme se zvládli posunout. No a proč o tomhle všem vlastně mluvím, dnes tu mám totiž další VR hru.

Tentokrát se vžijeme do role Phantoma – vojáka ze speciální jednotky. A naším cíle? General Zhurov, dabovaný Davidem Hayterem, který je znám pro svou roli Solid Snakea. Můžeme se těšit na 6 hodinovou kampaň, kde bude jen na nás jakou cestou se vydáme. Buď zlikvidujete své nepřátele potichu ze stínů nebo se pustíte do pořádné přestřelky. Volba je jen vaše. Na svou misi se budete moci vydat už 25. června a čekání si zatím můžete zkrátit trailerem.

Zobrazit více

Denis Bartek

Obdivovatel tvorby H. Miyazakiho (především Bloodbornu), knihomol, milovník deskových her, ale především hráč duší i srdcem. No a taky někdo, kdo se s vámi chce podělit o své poznatky ze světa her.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button