NovinkySeriály

Henry Cavill se zranil při natáčení druhé série Zaklínače

Všichni fanoušci světa Zaklínače už netrpělivě očekávají druhou sérii seriálu. Kvůli probíhající pandemii onemocnění Covid 19 bylo natáčení už několikrát odloženo a aby toho nebylo málo, miláček publika Henry Cavill, který hraje Geralta z Rivie se zranil během natáčení.

S touto informací přišel deník The Sun. Ke zranění došlo během bojového kurzu. „Natáčení bylo pozastaveno kvůli tomu, co se stalo Henrymu. Byl na bojovém kurzu a poranil si nohu. Najednou se zastavil a zjevně měl velké bolesti. Nebylo jasné, jestli mu nějaký předmět narazil do nohy nebo to byl nějaký druh ochromení či svalové zranění. Nepotřeboval sanitku, ale pokazilo to plán natáčení, protože nemůže správně chodit. Ve scénách musí nosit těžké brnění a s úrazem nohy by to prostě nedokázal.“ prozradil zdroj ze zákulisí.

Jedná se o další z dlouhé řady problémů, které sužovaly natáčení druhé sezóny. Netflix byl během natáčení opakovaně nucen zastavit natáčení kvůli pandemii Covid. Například letos v březnu, když byl Kristofer Hivju (který má hrát Nivellena z povídky Zrnko Pravdy) pozitivně testován krátce před úplným lockdownem ve Velké Británii. A teď jsou tady další komplikace.

Jedna z nejlepších bojových scéna, která Geraltovi přinesla nechvalně proslulý přídomek Řezník z Blavikenu. Henry Cavill je jako Geralt opravdu fenomenální.

Už jste četli článek, který prozrazuje, že seriál bude v budoucnu nejspíše reflektovat Geraltovo postižení? Snad to nebude nic vážného a Henry Cavill nebude mít podobné problémy jako knižní Geralt. Nezbývá než mu popřát, aby se brzy a hlavně bez následků uzdravil a mohl nadále pokračovat v natáčení. Mnoho fanoušků (včetně mě) si už jiného herce v roli Geralta než Henryho Cavilla jistě nedovedou představit.

P.S.: O Henrym Cavillovi je známo, že je vášnivý hráč. Na sociálních sítích se okamžitě vyrojily spekulace, jestli to jeho zranění nemá souvislost s vydáním hry Cyberpunk 2077. 😀 To jen tak na odlehčení.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Vánoční soutěž s Gamesmag.cz o hodnotné ceny!

Chceme znát váš názor! | Gamesmag.cz

Zobrazit více

Dalibor Zvoník

Hraní her není jenom můj koníček, je to můj životní styl a to už od doby kdy jsem dokázal udržet ovladač v ruce. Rád sleduji novinky a zajímavosti z herního světa. Další moje vášeň je sledování seriálů a filmů, taky jsem velkým milovníkem světa Zaklínače, koček a všech zvířat. Můj život se řídí heslem "Meč osudu má dvě ostří, jedním jsi ty"
Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button