Novinky

Gods and Monsters má nový název a ukazuje se nám v novém traileru!

Součástí včerejšího Ubisoft Forward eventu byl i první trailer na Immortals Fenyx Rising po přejmenování z Gods and Monsters. No a nový trailer nás nijak nešetřil, jelikož nám ukázal tohle nové RPG v celé své kráse. Ocitáme se ve světě kdy bohové jsou blízko svého pádu a my se stáváme poslední nadějí lidstva. Osud celého světa leží v našich rukou a my se s tím budeme muset popasovat. Tohle zní sice jako velice seriózní lore, avšak to se vám může zdát jen na první pohled. Jelikož hned po zapnutí traileru vás Immortals Fenyx Rising přivítá kouzelným vizuálem. Jenž by vám mohl trochu připomínat The Legends of Zelda: Breath of the Wild. Který se minimálně mně dost líbí. Přidává hře totiž takovou hravost a malebnost. Kromě vizuálu si také můžeme v traileru povšimnout mytologických stvoření, které nám půjdou po krku. Ať už se bude jednat o harpyje, kyklopy nebo snad o samotnou Medúzu. Budeme se s nimi muset nějak popasovat.

Avšak oznamovací trailer nebylo to jediné čeho jsme se ohledně Immortals Fenyx Rising dočkali. Protože co je ve hře důležitější než gameplay, že ano? Takže jsme mohli trochu více nahlédnout na jednotlivé mechaniky hry. Těmi nás provádí game director Scott Phillips. Což znamená, že pokud chcete vědět více, poslechněte si jeho. Jelikož od koho by jste se dočkali lepšího infa, než od samotného vývojáře.

Immortals Fenyx Rising vychází už 3. prosince a to na Google Stadia, Xbox Series X, Xbox One, PS5, PS4, Nintendo Switch, Epic Games a Uplay.

Zobrazit více

Denis Bartek

Obdivovatel tvorby H. Miyazakiho (především Bloodbornu), knihomol, milovník deskových her, ale především hráč duší i srdcem. No a taky někdo, kdo se s vámi chce podělit o své poznatky ze světa her.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button