NovinkyPS4

Ghost of Tsushima verze 1.1 je tu!

Ghost of Tsushima mi přijde jako takový sleeper letošního roku. Jedná se totiž o opravdu úžasnou hru. Ale protože hra má velice specifické téma, tak neoslovila tolik hráčů, jako jiné PS4 exkluzivity. Což je rozhodně škoda, jelikož ať už se podíváte na uživatelské recenze či na ty od samotných kritiků. Všimnete si, že si Ghost of Tsushima drží krásné skóre 9/10. Já osobně jsem se ke Ghost of Tsushima taky ještě nedostal. Ale to vůbec není tím, že by se mi hra nelíbila, tím pravím viníkem je zde chudý život studenta. Když to určitě sami znáte. Ale dost o tomhle. Vy jste sem přišli kvůli jinačímu infu. A tím není nic jiného než očekáváný update 1.1, na který se teď společně podíváme.

New Game +, Legends a mnohem víc…

Jednou z hlavních novinek updatu 1.1 je přidání New Game+. Takže pokud už máte s Jinem projitou celou kampaň a rádi by jste se pustili na svou cestu od samého začátku. Tak nyní se vám tato možnost odemyká a s ní se na vás hrne další řada novinek. Tedy máme tu nového koně, se kterým se bude prohánět po Tsushimě s větrem o závod. Nesmí chybět ani nový merchant, který je obestřen rouškou tajemství. Ale nakonec vlastně nabízí pouze nová barviva, díky nimž můžete upravit vzhled Jinovi zbroje. A v neposlední řadě tu máme nové charmy, jenž vám o něco zpříjemní kosení mongolských hord.

Avšak New Game+ není jedinou velkou novinkou, která do Ghost of Tsushima dorazila. Své premiéry se také konečně dočkal multiplayer mód, jenž nese název Legends. Ten nabídne hned několik možností, jak si užít Ghost of Tsushima se svými přáteli. Takže tady máme story mód pro dva hráče, kde bude vaše spolupráce tím klíčovým aspektem, jenž vás dovede ke sladkému vítězství. Ale pokud radši hrajete s více hráči, tak jsou tu pro vás Survival mise, do kterých se pustíte až se třemi dalšími bojovníky. Tímhle ale nekončíme, jelikož Legends nám představují 4 unikátní charaktery, jejichž role se zmocníme.

A co by to bylo Sucker Punch za herní studio kdyby k novým postavám nepřidali i nějaké ty možnosti customizace. Takže se dočkáme i speciálních zkrášlovacích prvků pro naše malé legendy. A jakmile si je vystrojíme k obrazu svému, jistě nám přijde vhod photo mód, který zde rozhodně nesmí chybět. Prostě vypadá to, že pokud jste už Ghost of Tsushima odložili stranou, bude třeba ho nahodit zpět na vaši obrazovku, jelikož taková nálož novinek nesmí zůstat nevyzkoušena!

Zobrazit více

Denis Bartek

Obdivovatel tvorby H. Miyazakiho (především Bloodbornu), knihomol, milovník deskových her, ale především hráč duší i srdcem. No a taky někdo, kdo se s vámi chce podělit o své poznatky ze světa her.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button