MobileNovinkyPC

Farlight 84 – nový battle royale už příští rok

Farlight 84 je nový post-apo futuristický projekt, který působí jako mix Fortnite a Mad Maxe. Lidé z Miracle Games a Lilith Games, známí tituly Rise of Kingdoms a AFK Arena, představili hru prvním oficiálním trailerem. Farlight 84 má vyjít pro iOS, Android a PC v roce 2021. Hra slibuje kombinaci rychlého a taktického hraní s důrazem na nepředvídatelné způsoby dopravy.

Farlight 84 se odehrává v postapokalyptickém světě, kde se mezi populací rozšířila zombie počítačová infekce. Většina lidské rasy je nyní známá jako „zomborgové“. Zbytky lidské populace musí bojovat o ubývající zdroje, které jsou nutné k přežití. Farlight 84 se hraje z pohledu třetí osoby s velkým důrazem na mobilitu.

Hráče čeká mnoho unikátních prvků

Čeká vás řada hratelných hrdinů s jedinečnými dovednostmi a řadou zbraní, které si hráči budou moci přizpůsobit a vylepšit, hra také nabídne několik netradičních dopravních prostředků. Jedinečný „energetický“ systém, který omezuje použití vozidel, štítů a zbraní v závislosti na tom, kolik energie mají hráči k dispozici, poskytuje hře další vrstvu strategie. Váš arzenál bude pocházet od „Velké čtyřky“ výrobců a každý z nich poskytuje zbraně, které přinášejí překvapivé možnosti.

Vítr do plachet žánru battle royale?

Poslední roky se s battle royale tituly (“finančních ždímaček”, které provětrají peněženky nejen zoufalých rodičů) doslova roztrhl pytel. Mnozí vývojáři ze snaží těžit z rostoucí popularity tohoto žánru. Úspěch (hlavně finanční) her Fortnite, PUBG a dalších je tak všudypřítomný, že se do tohoto žánru zapojila dokonce i značka Call of Duty.

Zdá se, že Farlight 84 do žánru battle royale přinese nové unikátní prvky hratelnosti a svěží vítr. Unikátní přístup je jedna z věcí, které se na hrách cení nejvíce.

Už jste četli článek Zatím největší Valorant Turnaj se odehraje již v prosinci? A víte, že byl odložen online režim pro Watch Dogs: Legion?

Zobrazit více

Dalibor Zvoník

Hraní her není jenom můj koníček, je to můj životní styl a to už od doby kdy jsem dokázal udržet ovladač v ruce. Rád sleduji novinky a zajímavosti z herního světa. Další moje vášeň je sledování seriálů a filmů, taky jsem velkým milovníkem světa Zaklínače, koček a všech zvířat. Můj život se řídí heslem "Meč osudu má dvě ostří, jedním jsi ty"
Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button