NovinkyTéma dne

DrDisrespect schytal nejspíše permaban

DrDisrespect je jedním z nejznámějších Twitch streamerů. Avšak to že je nejznámější neznamená, že se za jeho jménem nenese spousta kontroverze. Za své prohřešky se mu na Twitchy dostalo už několikrát nějakého toho trestu. Například v průběhu loňské E3 byl zabanován na 2 týdny, kvůli streamování na veřejných záchodech. Tím to, ale nekončí můžeme se bavit o šíření konspiračních teorií ohledně coronaviru, rasismu na streamech a tak dále.

To nás přivádí k jeho novému provinění, o kterém toho ale moc nevíme. Dostalo se nám pouze informací od adminů Twitche, kteří zrušili celý jeho účet. Nebylo by to poprvé v historii Twitche, kdy by byl účet nějakého streamera takhle náhle odstraněn. Stalo se tak i Lirikovi, kterému byl takto zrušen účet začátkem měsíce. Ten mu byl, ale během pár dní hned nahozen zpátky. Avšak u DrDisrespecta by to mohlo být jiné a jedná se pravděpodobně o permaban. DrDisrespect před pár hodinami vydal prohlášení na Twitteru, že ho stále ještě nikdo z Twitche nekontaktoval a nevysvětlil mu proč ban dostal. Odběratelům jeho kanálu byly navíc vráceny peníze za subscribe a kanál byl úplně smazán. Podle všeho se tak nejedná o dočasnou záležitost, ale o permanentní ban.

Na další vyjádření DrDisrespecta si ještě pravděpodobně počkáme, ale už teď je jasné, že se pravděpodobně přesune na jinou platformu.

Tagy
Zobrazit více

Denis Bartek

Obdivovatel tvorby H. Miyazakiho (především Bloodbornu), knihomol, milovník deskových her, ale především hráč duší i srdcem. No a taky někdo, kdo se s vámi chce podělit o své poznatky ze světa her.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Close
Close