NintendoNovinkyPCPS4Xbox One

Dobrodružství na Irském pobřeží v Curse of the Sea Rats

Curse of the Sea Rats je nová ručně malovaná hra ze žánru metroidvania, které v tuhle chvílí probíhá kampaň na Kickstarteru. Hra se ihned dostala do povědomí hráčů, a tak se povedlo vybrat požadovanou částku už po 9 hodinách. Ve hře se ujmeme skupiny hrdinů, kteří byli proměněni v krysy pirátskou čarodějnicí a právě v jejich roli se pokusíme zachránit admirálova syna a zbavit se tak i svého prokletí.

Návrat do zlatých časů ručně kreslené animace

Dočkáme se ručně malované hry, kde se nám budou pěkně mísit 2D postavy a modely s 3D prostředím. Hra nabídne k prozkoumání obří mapu, na které naleznete stovky místností. Zde se budete střetávat s nepřáteli a řešit záludné puzzly. Celková herní doba by se měla pohybovat kolem 12 hodin. Ale díky možnosti 4 hratelných postav a několika různých konců, se nám otvírá okno k znovuhratelnosti.

4 postavy jsou David Douglas, Buffalo Calf, Bussa a Akane Yamakawa. Každý z těchto hrdinu skrývá nějakou minulost, která jen čeká na odhalení. Ať už si vybere jakoukoliv postavu, dostane se vám pokaždé jiného gameplaye. Všichni mají totiž k dispozici jinou zbraň a stejně tak i nabídku skillů, ze kterých budou mít na výběr.

Curse of the Sea Rats je ve vývoji pro všechna dostupná zařízení (PC, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch). Plus na podpoření vývojářů máte stále ještě necelý měsíc, takže pokud vás Curse of the Sea Rats zaujalo nebojte se je podpořit. Hry by jsme se měli dočkat v dubnu příštího roku.

Zobrazit více

Denis Bartek

Obdivovatel tvorby H. Miyazakiho (především Bloodbornu), knihomol, milovník deskových her, ale především hráč duší i srdcem. No a taky někdo, kdo se s vámi chce podělit o své poznatky ze světa her.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button