NovinkyPCPS4

Do Tekkena 7 míří už čtvrtá sezóna, kterou odstartuje nová postava!

Spousta lidí už v tuhle chvíli ví, co bude nová sezóna obsahovat. Díky menšímu faux pas ze strany Bandai Namco, kteří si trailer vypustili o něco dříve na svůj brazilský Youtube kanál. Sice byl odtud rychle smazán, to ale nezabránilo rozšíření veškerého infa po celém internetu. No ale pokud patříte k těm, kteří se těmhle leakům radši vyhýbají nebo vás tenhle únik informací úplně minul. Tak právě pro vás tu mám trailer na 4 season v Tekken 7, na který se můžete podívat o kousek níže. A jak už tomu bývá zvykem, poté si shrneme veškeré novinky.

Nejnovějším charakterem je tedy Kunimitsu! Ta se naposledy objevila v Tekken 2, což už je rozhodně nějaká doba. Takže není divu, že fanoušci sérii byli z jejího oznámení úplně na větvi. Ještě k tomu jsme se v traileru konečně dozvěděli, jak vypadá pod maskou. No prostě tohle bylo sakra dobrý oznámení. A i když Kunimitsu bude asi tím největším tahounem nové sezóny, její přidání není to jediné čeho se dočkáme. Jelikož společně s Kunimitsu dorazí i zbrusu nová Stage, nesoucí název Vermilion Gates. No a tohohle všeho by jsme se měli dočkat někdy letos na podzim.

Tím ale nekončíme. Vůbec ne. Bandai Namco nám totiž dalo k dispozici celou road mapu, aby jsme si mohli udělat obrázek o nadcházející čtvrté sezóně. To znamená že podle road mapy by jsme se v druhém kvartálu příštího roku měli dočkat další postavy a Stage. Avšak nesmím zapomenou na updaty, které dorazí do Tekken 7 zcela zdarma. Těmi by mělo být upravení rankedů a celkově zlepšení celého onlinu. Dále se také dostane na nové moves, Tekken Prowess a upravení UI. Bandai Namco rozhodně ničím nešetří a je vidět, že svojí hru chtějí podporovat ještě dlouho.

Zobrazit více

Denis Bartek

Obdivovatel tvorby H. Miyazakiho (především Bloodbornu), knihomol, milovník deskových her, ale především hráč duší i srdcem. No a taky někdo, kdo se s vámi chce podělit o své poznatky ze světa her.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button