HryNovinkyPCPS4Xbox One

Do Falloutu 76 přichází první season pass

Tahle hra to je něco o čem by se dalo mluvit ze všech možných úhlů pohledu. On Fallout 76 byl celkem očekávanou hrou, podle trailerů to vypadalo super, avšak ten výsledek. Nakonec se prostě ukázalo, že nám Bethesda místo skvělého pokračování série doručila polovičatou hru. No ale i přesto, že hra schytala velice špatné hodnocení, si získala srdce některých hráčů. A díky tomu se nám i dnes, skoro po dvouch letech, dostává spousty novinek a updatů. A tou nejnovější je rozdělení Falloutu 76 na sezóny a společně s tím přidání season passu.

Bez season passu jako bys nežil…

Začnu asi tím nejlepším. Tentokrát nebudete muset Toddovi sypat peníze do peněženky, jelikož season pass bude zcela zdarma. Stejně tak by tomu mělo být i u nadcházejících sezón, což je fakt skvělá zpráva. Thumbs up Bethesda! Tak teď tedy k tomu, jak bude první sezóna vypadat a fungovat. Ponese jméno The Legendary Run a celý pass bude v podobě deskové hry. A aby jsme se mohli po hrací ploše pohybovat budeme sbírat S.C.O.R.E. pointy. K těm se nedostaneme samozřejmě nijak jinak, než plněním úkolů, které nám budou k dispozici.

Na co se můžete v season passu těšit? No jedná se o klasický pass, jako najdete v ostatních hrách, nic revolučního. Takže na vás budou čekat klasické cosmetics, které zde budou stylizované do sci-fi tématu. Nebudou chybět ani atoms, za které budete moci nakoupit další cosmetics. A to se vyplatí! Avšak dočkáme se i menší novinky v podobě lunchbox consumables. Ty budou fungovat podobně jako xp booster, akorát s tím rozdílem, že jejich efekt se bude sdílet i s hráči okolo vás.

První sezóna vychází už zítra, tedy 30.června a poběží do půlky srpna. To je celkem dost času na to vše zvládnout. Avšak pokud by jste si chtěli svůj průchod passem urychlit, jedna možnost by tu byla. Dva týdny po začátku sezóny totiž půjde koupit jeden rank za 150 atoms.

Tagy
Zobrazit více

Denis Bartek

Obdivovatel tvorby H. Miyazakiho (především Bloodbornu), knihomol, milovník deskových her, ale především hráč duší i srdcem. No a taky někdo, kdo se s vámi chce podělit o své poznatky ze světa her.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button
Close
Close