MobileNovinky

Diablo Immortal jde do alpha-testu | Novinky

Diablo Immortal je nadcházející akční RPG ze série Diablo určena pro hraní na mobilních zařízeních. Hru vyvinuly společnosti Blizzard a NetEase a byla oznámena koncem roku 2018. Hra se teď dostane v omezené míře pro alfa testování, vysvětlil hlavní designér Wyatt Cheng.

Od dnešního dne dostane omezené množství hráčů z Austrálie, kteří se předem zaregistrovali v obchodě Google Play, přímou pozvánku na přístup k Diablo Immortal Technical Alpha. Pozvánky budou odeslány těm hráčům, kteří se předem zaregistrovali, pokud jejich zařízení splňuje minimální systémové požadavky. Také pozveme některé vybrané členy komunity, abychom mohli získat jejich neocenitelnou zpětnou vazbu.

Blizzard Entertainment
Diablo Immortal Gameplay Trailer

Diablo Immortal spojuje příběh mezi Diablo II a Diablo III. Pět let po zničení Worldstone je Sanctuary uvrženo do zoufalství, když se starodávná zla shromažďují a ohrožují lidstvo více než kdy předtím.

V alfa verzi bude šest charakteristických zón – každá s jedinečnými úkoly a kořistí. Dungeony lze dokončit za 10-15 minut a jsou plné příšer, vybavení a předmětů. Také obsahují odpovědi na některá z největších záhad ukrytých v minulosti Sanctuary. Každá zóna může hostit desítky dalších hráčů, se kterými můžete spojit síly při řešení akcí a speciálních úkolů, které vyžadují více účastníků. Pokud narazíte na někoho s kým chcete zažít dobrodružství, máte možnost vytvořit párty až pro 4 hráče.

Hráče čekají čtyři třídy, které vracejí oblíbené postavy. Každá třída se může pochlubit jedinečným herním stylem a zničujícími schopnostmi Ultimate. Prozatím na hráče čeká Barbarian, Monk, Wizard a Demon Hunter. V budoucích aktualizacích plánují vydat do hry více tříd, včetně Crusader a Necromancer.

Bohužel je to tak, k alpha testu se dostane pouze omezené množství lidí. Dobrou zprávou je, že vydání Diablo Immortal se zase o kousek přiblížilo.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Vánoční soutěž s Gamesmag.cz o hodnotné ceny!

Chceme znát váš názor! | Gamesmag.cz

Hledáme nové redaktory! | Nábor

Zobrazit více

Dalibor Zvoník

Hraní her není jenom můj koníček, je to můj životní styl a to už od doby kdy jsem dokázal udržet ovladač v ruce. Rád sleduji novinky a zajímavosti z herního světa. Další moje vášeň je sledování seriálů a filmů, taky jsem velkým milovníkem světa Zaklínače, koček a všech zvířat. Můj život se řídí heslem "Meč osudu má dvě ostří, jedním jsi ty"
Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button