HryNovinkyPS5

Demon’s Souls se konečně dočká remaku

Od PlayStation 5 konference sice uběhlo už pár hodin, ale já jsem furt plný nadšení. A to hlavně díky tomuhle oznámení, na které jsem čekal už hodně dlouho. Prostě se jen tak koukáte na konferenci, ta se blíží ke svému konci, a najednou se vám dostane povědomého obrázku. Říkáte si, tohle už jsem někde viděl, ale fakt hodně dávno. No a najednou se k tomu přidá skvělá orchestrální hudba, ukáže se první boss a vy víte že koukáte na trailer k Demon’s Souls remaku.

Návrat do Demon’s Souls bude ve velkém stylu

Tahle hra od studia FromSoftware vyšla v roce 2009 na PlayStation 3. Nebyl kolem ní žádný velký boom, jelikož to je vlastně předchůdce všech soulsborne her. Hra byla dost složitá oproti všem ostatním a neexistovalo žádné nastavení obtížnosti. Až s příchodem Dark Souls 1, které už trochu rozvířili vody se začalo o Demon’s Souls mluvit trochu více. Spousta lidí si řekla, že by si vlastně celkem chtěli zahrát tenhle první počin od FromSoftwaru. Byl tu ale menší háček, hra byla pouze na PlayStation 3.

Tohle se ale s příchodem nové generace konzolí změní. Studio Bluepoint Games se totiž chopilo remaku téhle pecky. O tomhle studiu jste určitě už někdy slyšeli, jelikož mají na kontě dost úspěšné remaky, jako například Shadow of Colossus. Trailer vypadá fakt krásně, takže pokud hra bude vypadat skvěle i in-game, řekl bych že se máme fakt na co těšit.

Abych řekl pravdu, doufal jsem že se dočkáme nějakých novinek ohledně Elden Ring. Nebo nám konečně potvrdí ten Bloodborne na PC! Ale i když jsem se těhlech věcí nedočkal, remake Demon’s Souls mě zahřál u srdíčka. Takže FromSoftwaru odpustím to, že si ty o něco zajímavější informace stále syslí pro sebe. Celkově Demon’s Souls remake prostě pecka a za mě jeden z titulů, kvůli kterému se vyplatí pořídit PlayStation 5.

Zobrazit více

Denis Bartek

Obdivovatel tvorby H. Miyazakiho (především Bloodbornu), knihomol, milovník deskových her, ale především hráč duší i srdcem. No a taky někdo, kdo se s vámi chce podělit o své poznatky ze světa her.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button