ExkluzivněNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Cyberpunk 2077 | Poslední trailer před vydáním

Doba Cybeprunková už je skoro tady! Čekání už je skoro u konce! CD Projekt Red vydává poslední launch trailer těsně před vydáním. Cyberpunk 2077 je jednou z nejočekávanějších her letošního roku. I kdyby se z toho ve finále vyklubal úplný propadák, tak už teď mají tolik prodejů, že budou víceméně v pohodě.

Cyberpunk 2077 Launch trailer

Would you rather live in peace as Mr. Nobody… or go down for all times in a blaze of glory?

Je Cyberpunk 2077 fakt tak supr?

A jedna na zamyšlení…čtete recenze, které se momentálně všude objevují jako houby po dešti? Věříte jim? Po internetu se šíří různé názory. Největší média dostala klíče už 7. prosince a menší je dostanou až dnes, 9. prosince. Pokud někteří psali, že ji dostali už o víkendu (jak???) a v průměru hře dali kolem 48 hodin? No…sice nejsem úplně matematický přeborník ale trošku mi to nesedí. A evidentě jsem nebyla jediná, kdo tyto rychlorecenze úplně neschvaluje. Přidávám dva úryvky z různých internetových debat.

Nechci předstírat, že jsem nějaká videoherní bohyně, počítač mi nerozjede ani Netflix, ale takhle narychlo recenze mi přijde máááálinko fishy. Jaký je váš názor? Dáte na recenze předtím, než si něco koupíte?

Po menší promluvě do svědomí se vás pokusím nalákat na naše zhodnocení knihy Svět hry Cyberpunk 2077 a pokud máte pár chvilek čas, ráda bych vás poprosila o vyplnění našeho dotazníku.

Soutěž s Gamesmagem o super ceny!

Zobrazit více

Redakce Gamesmag.cz

Články na kterých pracovalo více členů redakce, popřípadě členové redakce, kteří pro nás psali externě, náhodně, nechtějí být jmenováni, nebo pro náš magazín již nepíší: Deny Szoó, Adriana Malá, Martin Fojtek, Klára Kropáčková
Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button