NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Čtvrthodina záběrů z Oddworld: Soulstorm

První velká hra letošního jara je už tady. V rámci předplatného PS+ pro konzole PS5 vyšel Oddworld: Soulstorm. Hráči na PC nebo na Xboxu už taky můžou chystat své peněženky a tuhle akční plošinovku začít stahovat. Pokud ale ještě nejste 100% přesvědčeni, zda chcete svoje těžce vydřené penízky utratit zrovna za tuto hru, máme tady čtvrthodinu záběrů z hraní Oddworld: Soustorm. Přesvědčí vás?

Grafické porno! Oddworld: Soulstorm těží z next-gen hardwaru

Co si budeme, je to next-gen titul. Na první pohled je grafika vyloženě úchvatná. Další super zprávou je stabilních 60 fps. Tohle vše nám nové záběry ukazují. Ale nemyslete si, že jde vyloženě nějaký render přesně pro konzole. Hraná ukázka je z PC! Hra představuje combat, looting i movement na plošinách. Během hraní je dokonce náznak lehkých puzzlů a překážek, které budou vyžadovat vaší kreativitu. Tak či tak, tyhle záběry vás nahlodají. A pokud už jste jen krůček od zaplacení, myslím si, že rozhodně nezvolíte špatně.

Asi je už na čase začít si zvykat, že se nám budou objevovat tyhle čistokrevné next-gen tituly a ne jen upgrady, jak jsme tomu byli svědky v posledních měsících. Launch nových konzolích už je za námi a vždy to začíná stejně. Prvně těch her moc není, následně se objevují skákačky a sportovní hry a potom přijdou ty skutečné bomby. A ta první a velká dropne už příští měsíc! Pokud už hrajete Oddworld: Soulstorm, určitě nám dejte vědět, co na hru zatím říkáte?

Zobrazit více

Jacob

Hry jsou jediným místem kde člověk dokáže vypnout a nepřemýšlet nad smrtí brouka.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button