NovinkyPCPS4Xbox One

Co-op akce pro všechny kuchtíky Overcooked! 2 dostává svůj free letní update už i na konzolích

Léto už je v plném proudu a to si vývojáři Overcooked! 2 nemohli nechat ujít. Připravili si pro nás totiž letní update. Ten nese název Sun’s Out Buns Out a je dostupný pro všechny zcela zdarma. A na co se můžeme v tomto updatu těšit? No budete toho hned několik. Do vaší kuchařské rodinky přibudou dva nový šéfkuchaři. A pokud jsem je dobře identifikoval, mělo by se jednat o dva psy. A když se objeví nový šéfkuchaři je jasné, že s nimi přichází nové recepty. Ty se ponesou v duchu léta. Takže se můžete těšit na zmrzlinové recepty a ledové saláty, které v těch vedrech určitě přijdou vhod.

A co by to bylo za update, kdyby jsme se nedočkali nových kuchyní, kde budeme provozovat své kulinářské umění, že? Což mě přivádí k 5 novým kuchyním, které vám budou k dispozici. No a celá tahle letní akce se bude odehrávat v duchu jedné velké párty a přehlídky. A to se neobejde bez rachejtlí, které vypadají sice hezky, ale vám budou tak maximálně znepříjemňovat práci. Tohle je vlastně celý update tak nějak v kostce, takže pokud jste už z Overcooked! 2 vydolovali maximum. Seberte své kuchařské přátele a potrapte své nervy v Sun’s Out Buns Out!

Zobrazit více

Denis Bartek

Obdivovatel tvorby H. Miyazakiho (především Bloodbornu), knihomol, milovník deskových her, ale především hráč duší i srdcem. No a taky někdo, kdo se s vámi chce podělit o své poznatky ze světa her.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button