NovinkyPCPS4Xbox One

Capcom odhalil nový Resident Evil

V září proběhla uzavřená beta neznámého Resident Evil projektu pro vybrané hráče, nicméně doposud nikdo nevěděl, o co přesně se jedná. To se ale změnilo právě včera, kdy na akci Tokyo Game Show vyšel teaser na nový RE, prozatím s podtitulem Project Resistance, na který se můžete podívat níže. Nejedná se však o klasický přírůstek do série, jak by se mohlo zdát, půjde totiž o multiplayerový titul.

S největší pravděpodobností to vypadá, že v titulu půjde o asynchronní hru více hráčů, konkrétně čtyři na jednoho, kdy skupinka přeživších bude bojovat proti hráči, který bude ovládat dění v komplexu Umbrella Corporation. Došlo však také na milé překvapení – hráč totiž bude moci ovládat ikonické nepřátele z tohoto slavného univerza, jako je například Tyrant. Od 12. do 19. září se budou moci PS4 a Xbox One hráči z Japonska přihlásit do beta verze a od 4. do 7. října si ji pak budou moci zahrát. Detaily o betě mimo Japonsko však poskytnuty nebyly. Titul je zatím připravován pro platformy PS4, Xbox One a PC na službě Steam.

Zobrazit více

Redakce Gamesmag.cz

Články na kterých pracovalo více členů redakce, popřípadě členové redakce, kteří pro nás psali externě, náhodně, nechtějí být jmenováni, nebo pro náš magazín již nepíší: Deny Szoó, Adriana Malá, Martin Fojtek, Klára Kropáčková
Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button