NovinkyPCPS4Xbox One

Cahal se nám ukazuje ve zbrusu nové traileru k Werewolf: The Apocalypse – Earthblood!

World of Darkness svět, kde spolu upíři a vlkodlaci stále bojují o moc. Přesně do tohoto prostředí je zasazena hra Werewolf: The Apocalypse – Earthblood. Takže by jste čekali, že se dočkáme pořádně temného příběhu, kde se nebude šetři krví našich nepřátel. A to si pište, že přesně takové by to mělo být! Avšak v tomhle akčním RPGčku od studia Cyanide je hlavní hrdina trošku specifický. Představuji vám vlkodlaka Cahala. Ten je v tomto příběhu protagonistou a kdyby jste to náhodou nevěděli, tak Cahal je eco-terorista. No jo, máme tady vlkodlačího eco-teroristu, který byl ještě k tomu vyloučen ze svého kmene.

Tíhle to ale nekončí. Cahal se rozhodl bojovat proti zlému vlivu Wyrma a též proti znečištěni, za kterýmž stojí společnost Pentex. S tím, že je jeho rodina a přátelé v nebezpečí, Cahal musí vše co nejdříve ukončit. Nezbývá nic jiného než se postavit svým vnitřním démonům a hněvu. Jelikož pokud to neudělá nemůže doufat, že se mu povede odvrátit Apokalypsu! Werewolf: The Apocalypse – Earthblood by mělo vyjít 4. února 2021 a my si zatím můžeme užít ten zmiňovaný trailer o samotném Cahalovi.

Zobrazit více

Denis Bartek

Obdivovatel tvorby H. Miyazakiho (především Bloodbornu), knihomol, milovník deskových her, ale především hráč duší i srdcem. No a taky někdo, kdo se s vámi chce podělit o své poznatky ze světa her.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button