HryNovinkyPC

Brzy se dočkáme singleplayer traileru ke Call of Duty: Modern Warfare

Vydání rebootu Call of Duty: Modern Warfare se nezadržitelně blíží a tak se tu a tam dozvíme nějaké podrobnosti o tom, co od titulu vlastně můžeme čekat. Spousta hráčů očekávalo Battle Royale mód, kterého jsme se dočkali v nejnovějším Black Ops, vývojáři se ale rozhodli – alespoň prozatím – tento všeobecně oblíbený mód vynechat a věnovat se tomu, proč Call of Duty velká část hráčů hraje: klasické hře více hráčů. Zrovna nedávno jsme se dočkali odhalení multiplayeru a ve videu níže se můžete podívat na něco přes čtyři hodiny záznamu.

Součástí předchozích dílů Modern Warfare byl ale i singleplayer, který přinášel takřka filmovou atmosféru plnou střelby a výbuchů. Proto se začaly množit otázky, jestli se dočkáme představení hry pro jednoho hráče. Taylor Kurosaki, Narrative Director v Infinity Ward, odpověděl stručně. Ano, dočkáme se. Brzy.

Totéž potvrdil i Joel Emslie, Art Director v Infinity Ward:

Nám nezbývá než se těšit, protože trailer k reveal trailer k Modern Warfare byl působivý. Pokud jste ještě neviděli, podívejte se v následujícím videu.

Zobrazit více

Redakce Gamesmag.cz

Články na kterých pracovalo více členů redakce, popřípadě členové redakce, kteří pro nás psali externě, náhodně, nechtějí být jmenováni, nebo pro náš magazín již nepíší: Deny Szoó, Adriana Malá, Martin Fojtek, Klára Kropáčková
Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button