HryNovinkyOldschoolPC

BloodRayne se dostává pod křídla nového studia.

Tahle série s polo-upírkou v hlavní roli se naposledy ozvala v roce 2004 se svým druhým dílem. Od té doby jako by se nám po Rayne slehla zem. Avšak na povrch vyplula zajímavá informace. Práva na tuto sérii si od studia Majesco odkoupilo studio Ziggurat Interactive a to společně s právy na další tituly (Advent Rising, Flip’s Twisted World a Raze’s Hell). No a právě studio Ziggurat Interactive by se chtělo pustit do oživení této série.

V tuto chvíli by se mělo už pracovat na upravení PC verzí původních dvou her. A na těchto úpravách se nepracuje s nikým jiným než s původním studiem, které na hře pracovalo Terminal Reality. Nedostane se nám nejspíš ničeho jiného než remasteru, ale aspoň něco. Tohle ale není vše, jelikož president studia Ziggurat Interactive se zmínil o možnosti rozšíření BloodRayne univerza novou hrou.

Tohle jsou zatím veškeré informace, které máme k dispozici. Nebylo oznámeno ani kdy by jsme měli očekávat vylepšené verze her. To ukáže jen čas a třeba se v budoucnu dočkáme pořádného oživení této série.

Zobrazit více

Denis Bartek

Obdivovatel tvorby H. Miyazakiho (především Bloodbornu), knihomol, milovník deskových her, ale především hráč duší i srdcem. No a taky někdo, kdo se s vámi chce podělit o své poznatky ze světa her.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button