NovinkyTV serie

Alien Worlds se dočkáte už brzy na Netflixu

Ve vesmíru jsou miliardy planet. Astronomové předpokládají, že je pouze otázkou času, kdy bude objeven ve vesmíru mimozemský život. Pokud patříte mezi příznivce teorie o mimozemském životě a jste přesvědčení, že není možné, aby jsme byli jedinou formou života ve vesmíru, udělejte si poznámku v kalendáři. Už 2. prosince vychází první série sci-fi dokumentárního seriálu Alien Worlds na streamovací platformě Netflix.

Alien Worlds aplikuje zákony života na Zemi na zbytek Galaxie a kombinací vědy a fikce si tak pohrává s různými představami o životě na jiných planetách.

Co říkáte? Existuje v naší galaxii, potažmo v celém vesmíru život? Nebo ještě odvážněji, inteligentní forma života? Poslední dobou vyplývají na povrch fakta, že ve vesmíru možná existují planety s větší biodiverzitou než je ta naše. Myslíte, že je možný rozmanitý inteligentní život, třeba tak jak ho známe z herní série Mass Effect?

Pokud nejste příznivci dokumentárních snímků, třeba vás zaujme článek TOP 3 | Netflix – seriály z originální produkce

Zobrazit více

Dalibor Zvoník

Hraní her není jenom můj koníček, je to můj životní styl a to už od doby kdy jsem dokázal udržet ovladač v ruce. Rád sleduji novinky a zajímavosti z herního světa. Další moje vášeň je sledování seriálů a filmů, taky jsem velkým milovníkem světa Zaklínače, koček a všech zvířat. Můj život se řídí heslem "Meč osudu má dvě ostří, jedním jsi ty"

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button