NovinkyPCPS4

3 roky a 10 měsíců. Tajná lokace v NieR: Automata objevena.

V prvé řadě by mě velmi zajímal výraz Yoko Tary, když se twitterem rozběhla tahle novinka. Skoro po čtyřech letech někdo objevil poslední tajnou lokaci ze světa Nier: Automata. A věřte mi, byla vážně dobře schovaná.

Za velkolepým objevem snad nemohl stát ani nikdo jiný, než Lance McDonald. Tohohle týpka určitě znáte z jeho Youtube kanálu nebo Twitteru, kde se prezentuje objevováním neobjeveného ve hrách napříč všemi žánry. Od Bloodborne, přes Dark Soul nebo Sekiro, až po NieR:Automata od společnosti Square Enix.

Po stovkách hodin hraní a zkoumání objevil Lance složitý kód, který umožňuje hráči po zabití prvního bosse skočit přímo na konec. Tedy jeden z mnoha možných konců. Světe div se. Jedná se o opravdový kód zakomponovaný cíleně do hry. Nevím proč, ale od bláznivého Yoko Tary bych ani nic jiného nečekala.

Uznávám, že Lance McDonald si zasloužil Yokovu pozornost, protože objevit takový cheat po skoro čtyřech letech existence hry, Nier:Automata je úctyhodné. A víte, že se letos chystá další milník v historii NieR? Nějaký ten Replicant?

Zobrazit více

Gabriela “Inie“ Hudec

Znáte to. Alter ego žijící vlastním životem ve virtuálním světě. A je mu tam moc dobře.
Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button