FilmyNovinky

Kraven se dočkal překvapivého obsazení

Sony Pictures skutečně po letech příprav natočí snímek o Kravenovi. Toho můžete znát i jako jednoho z největších Spider-manových nepřátel a bohužel, Spider-man patří korporátu Disney, takže se v jeho filmu pravděpodobně s tímto hrdinou nepotkáme. To ale absolutně nevadí, Kraven je neskutečně poutavá postava sama o sobě, už jenom proto, že se mu nálady mění jak na běžícím páse.

Kdo je Kraven?

Kraven se poprvé v komiksech objevil už v roce 1964, kdy se vydal z Volgogradu (Stalingradu) do Spojených států, aby odlovil svou další trofej: Spider-mana. Nutno zde podotknout, že Kraven není klasickým záporákem. Je to lovec a splňuje véceméně všechny definice tohoto slova. Loví bez emocí, bez zášti, jeho jediným cílem je prostě vzít pušku (nebo cokoliv jiného), svou kořist nalézt, přemoct a zničit.

V komiksech se setkal se všemi různými postavami například s Namorem, Deadpoolem, Hulkem a samozřejmě Spider-manem. Dokonce spolupracoval i s Nickem Furym, od kterého přijal zakázku na odlov Red Skulla. O čem bude film přesně nevíme, ale rozhodně je z čeho vybírat, takže rozhodně bych se nezlobil, kdyby se Kraven utkal alespoň s nějakou verzí Spider-mana.

O obsazení této postavy se hovořilo dlouho, nakonec si ji ale zahraje Aaron Taylor- Johnson (Král Psanec, Tenet). Toho fanoušci Marvelu znají jako Quick Silvera, který zemřel v Avengers: Age of Ultron. To už je ale očividně dávná minulost a herec se nyní plně upíná na postavu Kravena. Premiéra je zatím stále plánována na 13. leden 2023, tak doufejme, že se s termínem nebude hýbat. Jenom rychle připomenu, že právě Sony má na starosti Venoma nebo blížícího se Morbia, takže je stále na co se těšit. V přípravě jsou také filmy Madame Web nebo Silk.

https://www.youtube.com/watch?v=mOD9ixIngUM

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button