ExkluzivněNovinkyTéma dne

Gamesmag.cz představuje Gamescom 2019 speciál

Letošní ročník videoherního veletrhu Gamescom 2019 začíná již za pár hodin a my jsme se si pro vás připravili mimořádné zpravodajství z této dlouho očekávané akce. Na co se můžete těšit?

Dnes ve 20:00 započne Gamescom eventem jménem Opening Night Live, kde se sejdou všechna významná studia a vydavatelé na jednom místě a v několika hodinovém vysílání představí své novinky. Moderovat ho bude Geoff Keighley, kanadský novinář a zakladatel The Game Awards. V rámci našeho speciálu se můžete těšit na články obsahující rozbor prezentací všech studií, které se v průběhu akce objeví a pokud to vyjde, budeme pro vás mít i malé překvapení v podobě česky komentovaného streamu. Na hlavní stránce pak budete moci oficiální stream sledovat společně s námi. Samozřejmě se můžete těšit i na články v průběhu celé akce, která končí v sobotu, 24. srpna. Nevíme jak vy, ale my se už nemůžeme dočkat!

Redakce Gamesmag.cz

Články na kterých pracovalo více členů redakce, popřípadě členové redakce, kteří pro nás psali externě, náhodně, nechtějí být jmenováni, nebo pro náš magazín již nepíší: Deny Szoó, Adriana Malá, Martin Fojtek, Klára Kropáčková

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button